The cost of candy canes in America typically ranges from $2 to $10 for a standard package, depending on the brand, size, and store. Seasonal sales and bulk purchases can also affect prices. Specialty or gourmet candy canes may be more expensive, while generic brands might be on the lower end of the price range.
$85K to $250K.
You divide 400 by 12 to find how many dozens are in 400, then multiply that by 89. : )
how much does it cost to be on America's Got Talent...? It doesn't cost you anything
Usually, (in Ontario) it costs $5.00. Maybe $6.00.
I'm not sure,but candy canes are two dollars for a box of twelve.Peppermint sticks shouldn't be much more.
how much do leeks cost in vermont
They weigh (47) times (the weight of 32 candy canes).
Well, it depends. the cost of WHAT?
it cost 678
It costs 250 in America.
how much did it cost to go to the new world from england
680billion dolars