answersLogoWhite

0

You could go dog walking. Charge 3 Pounds per dog.

I also sell the snacks my mum gives me for school.

(A packet of roast chicken crisps might sell for 50 pence.)

Car washing is an option. It's more fun if you're doing it with your friends !

User Avatar

Wiki User

14y ago

What else can I help you with?

Related Questions