answersLogoWhite

0

A good way to do it is: If you drive to school everyday and you pass a gas station( The ones with the stores), when you pass it go inside and buy some energy drinks the price for a rockstar is about 1.50$ a can. Kids at school dont know this so you can easily sell them for 3.00$ or even more. If your school allows this and you do t every day you can end up making lots of money, depending on how many people want energy drinks.

User Avatar

Wiki User

13y ago

What else can I help you with?