answersLogoWhite

0

Answer

jar food cost about 35 cents and jar and formula :powder cost 12 dollars a can and 4 dollars a can for concentrated, the ready to feed can is about 6 to 7 dollars and diapers cost anywhere from 12to 20 dollars depending on the different brands.

User Avatar

Wiki User

15y ago

What else can I help you with?