answersLogoWhite

0

My Westie, who eats a little over a cup of food a day, goes through a 35 lbs. bag of Nutro Natural Choice Lamb and Rice dog food every 3 or 3 and a half months. The bags are about $42/a bag, so he costs about $168 a year to feed him, before treats.

User Avatar

Wiki User

15y ago

What else can I help you with?