answersLogoWhite

0

Gas is about $2.89 per gallon, milk is about $4 per gallon. You can get cheap bread for about $1 per loaf. Avocados are about $1.50 each, a head of iceberg lettuce is about $1.40. Houses range depending upon what state and city you are asking about, but here an entry level home is about $250,000

User Avatar

Wiki User

15y ago

What else can I help you with?