answersLogoWhite

0

more than gold.....

welldone -_-

User Avatar

Yasmine Welch

Lvl 10
4y ago

What else can I help you with?

Related Questions

How much do local platinum buyers pay for platinum?

About 1405$USD per troy oz. There is no "local".


What is the price for platinum?

Currently $1552.00 per oz.


how much per oz?

how much is silver per oz?


How much is an oz of platinum?

Platinum currently costs up to $1500 an ounce, AT LEAST!


How much rupees for 1kg platinum?

1 kg = 2.2 lbs 1lb = 16 oz Platinum price is about $1800/oz You have 35.2 oz, which is US$63,360 Rupees are 2,851,200


How much platinum exists today?

To find the market value of platinum per gram, divide the current spot price (quoted per troy ounce) by 31.1 (grams in a troy ounce). You can view the current spot price and learn more about troy measurements at the links below.


How much is 480 oz when it's 12.71 per lbs?

12.71 per pound equals 381.30 per 480 oz


How much is platinum worth?

The price of platinum can vary daily based on market conditions, but as of recent, it typically hovers around $1,000-$1,200 per ounce. It is a valuable precious metal often used in jewelry, industrial applications, and investment products.


How much does concrete cost per ton?

$69 per oz


How much does pcp cost per oz?

18$ per ounce.


How much is it per fl oz if you want to buy 96 fl oz at 3.69?

The unit price is 3.69/96 = 0.0384375 per fl. oz.


What metal has the most value Rose Gold or Platinum?

Well, gold is $1,243 per oz this morning, and platinum is $992. HOWEVER, Rose gold is usually 75% gold, or $932/ oz. Platinum used in fine jewelry is 90% platinum, which is $892/ oz. Rose gold is currently (6 June 2016) the most valuable of the two.