answersLogoWhite

0

150

User Avatar

Wiki User

12y ago

What else can I help you with?

Related Questions

How much is a 40 worth of crack in grams?

How much is a 40 of crack in grams


How much does a sixteenth of cocaine weigh?

How many grams are there in a sixteenth of crack cocaine


How much does a gram of crack cost on the street?

.1 grams is 10 bux .2 grams for 20 bux .3 grams for 30 bux thus ending up to be 100 bux for a whole gram of crack cocaine on the street...unless you got good drug dealers where you can pay for 1 gram and get one and a half or 2 whole grams for 100 bux....dont do crack,, its bad for you


How many grams is in a 8 ball of crack?

An 8 ball of crack typically weighs around 3.5 grams.


How much crack does 3.5 grams make?

The amount of crack cocaine produced from 3.5 grams of cocaine can vary depending on the specific production process and purity of the cocaine being used. On average, about 10-20% of the original cocaine weight can be converted into crack cocaine, so from 3.5 grams of cocaine, you might get around 0.35 to 0.7 grams of crack cocaine.


How much for a eight-ball of crack?

It cost $100 dollars for crack depends how good it is and who its from


How much for a eight ball of crack?

It cost $100 dollars for crack depends how good it is and who its from


How much can you make off 3 grams of crack cocaine?

10000 bucks


How much does an eighth of crack cost?

It cost 110 in my area but i dont do it ijust know


How much does 2 grams of crack cost?

I'm guessing that the first hit's free, and then it goes from there. However, it depnds on who you buy it from and whether it's pure and grade A stuff. Then again, I have never bought, sold, or done drugs before.


How much is it to repair the crack in the windshield?

Most insurances will provide this service with no extra cost to the owner of the vehicle, but if one has to pay for the crack it can be as much as $200.


How much will 35 grams of copper cost if 14 grams of copper cost 80 dollars?

35 grams of copper will cost $200. Since 14 grams cost $80, we can calculate the cost per gram by dividing $80 by 14 to get the cost per gram. Then, we can multiply the cost per gram by 35 to find the total cost for 35 grams.