answersLogoWhite

0

it costs 99 pounds

User Avatar

Wiki User

15y ago

What else can I help you with?

Related Questions

How much does bakery equipment cost?

10pcs Cake Decorating Couplers Decorating Kit Bakery and Pastry Equipment This only cost about $4, if you want to open a bakery, then 100pcs is enough, only need you about $40.


How much an average loaf of challah cost?

about $2.25 at the Jewish bakery


How much do marzipan balls cost in France?

The price of Marzipan Balls in France can vary from location to location and even bakery to bakery.


How much do Sylvanian Families collectibles typically sell for?

Sylvanian Families collectables are not typically very valuable and sell for anywhere from $20 to $40 each.


How much does a pastry cost?

it depends how much the retailer charges you usually about 1 - 3 pound


How much does a bakewell tart cost?

If you make it yourself the ingredients would cost approx. $7 in the US. I've never seen them for sale in a bakery.


How much are sylvanian familys worth?

it depends. For one on it's own it is £5. For two it is £7. and for a family it is £15.


How much does a baguette cost in Paris?

The baguette is priced at about one euro in Paris (80 cents in supermarkets, 90 cents in a countryside bakery).


How much does a baguette cost per 100g?

The cost of a baguette per 100g can vary depending on the bakery and location. On average, a baguette typically costs around $1-2 per 100g.


How much water does a bakery use?

a bakery uses about 250,000 gallons of water in just one day.


Why make a box cake oppose to buying from a bakery?

Its' much less expensive than a bakery cake.


How much for a sweet sixteen birthday cake?

The cost for a cake is determined by size/servings, how decorated it is, and the bakery. A cake can be ordered for as little as 25.00 and as much as several thousand. It just depends on what is wanted.