The cost of bananas can vary depending on the region, season, and market conditions, but they typically range from $0.50 to $1.00 per pound in the United States. Prices may be lower in some areas or during certain times of the year when supply is high. For the most accurate pricing, it's best to check local grocery stores or markets.
i like kyle
i like kyle
sure,but there probably not like it.
eating banans or honey
it is that they only eat banans
peppers, banans, and berries
sure can
I like Banans, this help if not then TOO BAD
it depaend on the size and type of banans
banans, melons, rice, coffee, chocolate, beans and oranges
Yes bananas grow on trees in bunches the way you buy them in the store.
corn olives banans oranges cattle pig sheep