answersLogoWhite

0

Well, if you wanna buy a carton it's going to cost a little over $57.99 BUT; if you just want to buy a pack it's going t cost you maybe $5.78 hope this helps!(; Wait, why would you need to know this? Are you underage or something?

User Avatar

Wiki User

15y ago

What else can I help you with?