The Agents series was removed as of December 31st 2009. The price on Ebay now averages from $31-$90. Very expensive now.
Lego's cost per unit is about 5 USD. Lego's price per unit depends on how large the unit is. If it is large it may cost 5.50 USD. But the average is about 5 USD.
Unit cost is how much is costs to make. Unit price is how much you sell it for. The difference is profit.
Depending on the unit, an AED will cost approximately $1000 - $2500.
How much does it cost to produce one more unit of a good.
The square feet is a unit of area, not a unit for mass !!
about 722$
Your answer depends on your location and the size of the unit.
The cost to run a portable air conditioning unit depends on a few factors. For example, the quality of the unit, how long the unit runs for and the temperature at which it is set to run.
about 3,0000 dollars
8
about 1500 pounds
what kind of sending unit is it? fuel?,oil pressure?