Like 20 dollars or more
8.99
$325.24
about 150
It depends on what kind of goods, and the quantity of goods - and what other countries!
The average vase from Italy will cost around $30.
ask your mom :)
100
In Italy, on average it costs about $5.96 USD per gallon.
It will cost 300,00,00,,00,,0,9.2%
it will cost $3000
About 4 hours.
5