answersLogoWhite

0

What else can I help you with?

Related Questions

Is Virginia Beach Virginia an affordable place to live?

The median home price in Virginia Beach, Virginia is $253,200.


What is the average cost per square foot to build a home in Gloucester Virginia?

The average cost per square foot to build a home in Gloucester, Virginia is about $55. This can go much higher with high-end materials and can be quite a bit less if you do some of the work yourself.


What is the average cost per square foot to build a house in Fairfax County Virginia?

The average per square foot cost to build a home in southern Virginia is about $117. This means a 1,000 square foot home would cost about $117,000 to build.


Where is Atria nursing home located in Virginia Beach?

At: 1628 Old Donation Parkway Virginia Beach, VA 23454 (757) 496-8001


What is the average cost to rent homes in miami as close to the beach as possible?

The cost to rent a home can vary greatly. For beachfront property you can expect to pay $3000-5000 per month.


What is the average cost of real estate properties in Costa Rica with 3 bedrooms?

The average cost of real estate properties in Costa Rica about 249,000 to 350,000. This is for a three bedroom home. The prices are higher as the properties get closer to the beach.


What is the average price home insurance in Virginia?

$1200


What does the average home in Haiti cost?

The average cost of a house in Haiti is $25,000.00


What is the average cost of Home owner's insurance?

The average monthly cost of home owner's insurance is aproximately $250,000 a month.


How much money for Hollywood house?

The average cost of a home in Hollywood, CA. varies from $110,000 in the Washington Park area to $1.3 million in the North Beach area.


What school did gabrielle Douglas attend?

gabby douglas went to salem high school home of the sundevils <3


What is the monthly cost of the South Beach diet meal plan?

The monthly cost of the South Beach diet meal plan is on average $16.88 for over 200 recipes for make it your self diet at home. The recipes can be used over and over and the best part is you only have to pay for them once.