answersLogoWhite

0

Room and board for a week.

User Avatar

Wiki User

17y ago

What else can I help you with?

Related Questions

What can you buy for 25 cents or dollar for thousand at hardware store?

you can buy a pile of ****


What can you buy with 25 cents at the store for a Super Bowl Party?

straws


What can you buy for 33 cents?

If something is on sale as three for one dollar, you can usually buy one of the items for 33 cents. Toys in gumball machines are sometimes priced at 25 cents.


HOW MUCH IS A QUARTER DOLLAR WERTH?

A quarter dollar is worth 25 cents, which is one-fourth of a dollar. In terms of currency, it is a common coin used in the United States and has been in circulation since 1796. Its value remains stable at 25 cents regardless of the year it was minted.


How much money is required to buy six packs of gum at 25 cents per pack?

6 packs of gum at 25 cents per pack is $1.50.


How much was a slice of pizza in the 1940s?

In the 1940s Pizza had become very popular. You could buy a slice for about 25 cents at the pizzeria.


Would it be cheaper to buy gas at 25 cent per letter or 85 cents per galon?

IF you meant 25 cents per litre - it would be cheaper to buy it at 85 cents per gallon. At 25c/litre it would cost approx $1.125 per gallon


How much is 25 cents in Canada?

its accepted as 25 cents its accepted as 25 cents


What fraction of a dollar is 25 cents?

25 cents/1 dollar = 25 cents/100 cents # 25/100 = 1/4


Would it be cheaper to buy gas at 25 cents per liter or 85 cents per gallon?

85 Cents per gallon is cheaper, which is a rate of about 22.43 cents per liter.


What was the first quarter?

The first U.S. quarter was issued in 1796. It is a Draped Bust type with the small eagle reverse. Also this coin does not have a "Mark of Value" such as 25 CENTS or Quarter Dollar.


What is the value of a 1790 US Rhode Island 25 cent stamp?

If you wanted to buy a mint copy, it would cost you $2.50 from a dealer. A used copy would be 25 cents. You can use it for 25 cents postage.