Divide 402 c by '6' top find the cost of one.
Then multiply by '9'.
Hence
402 c / 6 = 67 c is the cost of one.
Hence cost of '9' is
67 c X 9 = 603 c The answerr !!!!
or $6.03 c
1000 cents
To find the cost of 9 choc ices, you can set up a proportion using the given information. If 6 choc ices cost 372 pence, then 1 choc ice would cost 372/6 = 62 pence. Therefore, 9 choc ices would cost 9 * 62 = 558 pence.
576 pence
5 = 335 1 = 67 9 = 603
it is 60 cents.
15 cents 15 cents
88.5 cents
10 cents. My own question.
1.12 cents. 5 cents.
About 80 cents
Well where i buy it from it cost 98 cents ,And where i buy it from is walmart cents
it cost about 20 cents