answersLogoWhite

0

It costs about 40-80 dollars for the average person so ya......

User Avatar

Wiki User

12y ago

What else can I help you with?

Related Questions

How much does electricity cost a month?

The cost of electricity per month depends on the amount that is used. For the average house, it will cost between 50 to 75 dollars. If the home is heated by electricity, it can cost considerably more.


Average electricity cost a month?

The average electricity cost per month can vary widely depending on location, household size, and energy usage. In the United States, for example, the average monthly electricity bill for a household is around $115. To get a more accurate estimate, it's best to review your own electricity bills and calculate your monthly average cost.


How much does electricity cost in one month?

It actually depends on how much you you it so If you use it a lot it's gonna cost a lot and if you use it less it's gonna cost less


How much electricity does the average person use per month?

Define the average person. I use about 500 units per month on average through the year.


How much does gas cost for one person per month?

the average person spend approximately 100 to 200 dollar on gas a month


How much electricity does an average 2 bedroom 1 bathroom apartment use per month?

100 dolara cost


How much does a city electrical bill cost?

The cost of a city electricity bill will vary greatly depending on one's location, how big their home is, how many people live there and how much electricity they use. On average it might be between $120 and $200 a month.


How much electricity does an average restaurant use per month?

The cost for electricity for one year for a club restaurant and bar depends on a variety of factors. The local cost of electricity per kilowatt hour is one important factor, and the size of the club is another. Typically you can expect that the electricity will cost at least $1,000 a month.


Theres a 100watt bulb left on for one 30 day month uses 72 kilowatt-hours of electricity the cost is 5.76 How much does a 100watt bulb use in 1week and how much does it cost?

* *


How much does the food cost in a month?

1 person about 60 dollars and a family of four about 250


How can you compare the cost of regular electricity to the cost of solar electricity?

Solar is much more money because when you install it you don't pay for a month. Reg elecrtricty is better it never dies if the sun is not shining much or moonlight is not shining. You pay monthly. All By: Apple Gangsta A


How much does a Nissan cube cost a month?

cost:$25,000 a month