0
Anonymous
60
Wiki User
$5.00
it cost $.06
it cost 25 cents in 1995.
$5.00 in Florida
The answer will depend on where in the world you are trying to buy them.
$1.60 per pound
0.01
25-100 or so
89
That is approximately 2 cups of sugar.