Location, location, location. The value of a house depends on where it is located. A 6 bedroom house in California could cost several million and the same house in Kentucky could only cost over a hundred thousand. After the factor of location, the next determining factor is the condition of the house.
The price of a 6 bedroom 2 bathroom in South Carolina will range from $12,000 to $300,000. It will depend on the condition of the house, the location and age of the house.
About 6 cents.
The cost to store 100 kilos of gold in a safe house would depend on various factors, including the price of gold, security measures, and rental or ownership costs of the safe house. As of October 2023, gold prices are approximately $60,000 per kilo, making the total value of the gold around $6 million. Additionally, expenses for security systems, insurance, and maintenance could significantly add to the overall cost of safe storage.
lots of money
The cost of running Christmas lights depends on the type of lights and how long they are on. On average, LED lights cost around 0.10 to 0.30 per day to run for 6 hours. Traditional incandescent lights can cost around 1 to 2 per day for the same usage.
WELL THEY USUALLY COST ABOUT 1000-2000 dollars but if you actually go online you'll probably find how much it really costs.
well it varies you have to know how much money you in the bank and in your pocket.............Also it depends if you have 5 or 6 kids or if you want 6 bathrooms as well.......................
6 million cats
he lives in Liverpool in a 6 bedroom house
A typical 6 bedroom student house has 2 bathrooms. The bathrooms are separated; one for the ladies and the other for the men.
6 monies
The price of a 6 bedroom 2 bathroom in South Carolina will range from $12,000 to $300,000. It will depend on the condition of the house, the location and age of the house.
A house in the 1940's cost 6, 660 thousand dollars. This is for a median house during this time. A car cost 800 dollars.
House Crashers - 2009 Bedroom Oasis 1-5 was released on: USA: 2009 USA: 6 August 2009
If 6 oranges cost $5.34 how much will 1 cost
You'll need bunk beds.
how much does a 6 pounds of apples cost