by tonigh pleassse! :)
Feta is wet and is a brind cured cheese where farmers cheese is dry and is unripened.
cheese
it cost like about $0.50.
about .50
$5,000
About a dollar per cheese burger
it depends on where do you buy it or which kind the cheese is.
$1.49
If all 210 people are eating exactly 1 serving, it will cost around 6,930 cents or $69.
$10
It variesss
About 5.59