answersLogoWhite

0

Subjects>Food & Drink>Food

How much does the kilo of grouper cost?

User Avatar

Anonymous

∙ 14y ago
Updated: 11/8/2022

It depends on where you live. In Jeddah Saudi Arabia the kilo runs between 8 to 15 dollars for the lyretail grouper.

User Avatar

Wiki User

∙ 14y ago
Copy

What else can I help you with?

Related Questions

How much does half a kilo of potatoes cost if they are 92p a kilo?

92/2 is 46p


How much the cost of one kilo of cucumber?

The cost of one kilo of cucumber can vary depending on location, season, and quality. On average, the cost may range from $1 to $3 per kilo.


How much does a kilo of bananas cost?

around £10


How much do bananas cost per kilo?

a lot


How much does Bauxite cost per kilo?

$3.00 and 15.5C


How much would it cost for a kilo of cocaine in the united kingdom?

No..


How much will 4.5kg cost at 4.95 a kilo?

4.5x4.95 =22.275


How much does cocaine cost per liter in Mexico?

Cocaine is sold by the kilo. That's about $14,000 per kilo.


If one lbs cost 5 how much does one kg cost?

If one pound cost five, one kilo would cost 11, as a kilo is just about 2 1/5 pounds.


How much does a Golden Delicious cost?

for a Golden Delicious per kilo it cost $3.50


How much does one grapefruit cost?

.85


How much does tungsten cost?

Tungsten costs $35 for one kilo.

Trending Questions
Does coconut oil help with poison ivy rashes? What is the song playing toward the end when the girl Lasagna is dancing on the pole for Malik? When did Alexander bell go to university college London? Is there a wine that start with the letter v? Do fish have glottis? How old is Bethany Hamilton be in 2012? What is thicker 3.25 or 1 percent milk? What is a voided receipt? What did amir carve on the pomegranate tree? How many cups of icing sugar is 700g? Do elderberries have seeds? Why does Na stand for salt? How do you make hard marshmallows? Is it safe to plant tomatoes in copper pots? What are the external features of a crab? What is sucanat? Who was the first person to taste a Snickers? How do you pronounce rennet? Which is the method to separate butter from milk? How do you get rid of a yeast infection over night?

Resources

Leaderboard All Tags Unanswered

Top Categories

Algebra Chemistry Biology World History English Language Arts Psychology Computer Science Economics

Product

Community Guidelines Honor Code Flashcard Maker Study Guides Math Solver FAQ

Company

About Us Contact Us Terms of Service Privacy Policy Disclaimer Cookie Policy IP Issues
Answers Logo
Copyright ©2025 Answers.com. All Rights Reserved. The material on this site can not be reproduced, distributed, transmitted, cached or otherwise used, except with prior written permission of Answers.