answersLogoWhite

0

For four what? Doughnuts? It depends if there's a sale...

User Avatar

Wiki User

16y ago

What else can I help you with?

Related Questions

What does one fourth of a can of coffee cost if 4 cans of coffee costs 2.40?

If four cans of coffee costs $2.40, one can costs 1/4 of $2.40 or 60 cents. 1/4 of 60 cents is 15 cents.


A box of four balls costs £9.96 how much does each ball cost?

Each one costs two dollars and fourty nine cents


How much does a 1 pound turkey cost?

A 1 pound turkey is about four dollars and fifty cents.


If it cost 15 cents for one doughut how much will it cost for four?

it is 60 cents.


If 3 lollies cost 90 cents how much would 20 cost?

twenty-five cents; smilarly, "four bits" is fifty cents


How much does it cost to run per mile a Toyota rav four 1997?

Save CancelSpell check your answerHeadline 1Headline 2NormalI know it costs fifty five cents per mile with everything oil etc.for a 2010 Toyota rav four but i need to know how much a 1997 Toyota rav four costs and where you got the information from because i have to prove the cost to my company which only pays me fifty cents per mile which is a rip off.thank you for answering.


How much does it cost to list an engine for sale on eBay?

The price that is costs to post an engine for sale on eBay depends on how much you start the listing price from. The cheapest option costs fifteen cents and the most expensive is four dollars.


Does silver cost thirty-four cents for one gram?

Yes.


Lucy bought seven pens. Four of the pens cost a dollar each. Three of the pens cost 30 cents each. What was the average cost of each pen?

.70 cents


If three bags of birdseed cost four-teen dollars and six-teen cents how much will four-teen bags cost?

$66.08


Briefly explain what is classification of cost?

Classification of cost is where expenses are divided into categories that include variable costs, fixed costs, material costs. These costs relate to business activities.


Price of milk in 1926?

This general tendency toward rising distribution costs and declining prices paid to farmers, is borne out by a report of costs in the milk business in Milwaukee .8 This revealed that beginning with 1923, when the farmer received 58.1 cents of the consumer's milk dollar, his share shrank consistently down to 1934, when he received 46.8 cents. During this same period the retail price of milk declined from 10.5 cents to 9.5 cents but the distributor's gross margin increased from 4.4 cents to 5 cents. http://www.oldandsold.com/articles11/distribution-5.shtml