The cost of a bag of apples will vary. Depending on where they are bought and what type of apples, they can be purchased for a few dollars or more.
Alot of money!
8gb=$229 16gb=$299 32gb=$399
One passe. Passes are brought with real money.
It depends where you get it. I got mine from target for $290 and it came with a dock but, it cost more money from apple and less money from amazon.
depends which supermarket you go too...
20 cents per apple
The amount of money you need depends on the space
£0 pence
Money it depends a iphone 4 16gb would cost you £499.00 a 32 gb would cost you £599.00 both from apple store hope this helps
Apple does not release these numbers, but estimates put the cost of materials and manufacturing at about $200.00 for a 16GB WiFi iPad.
I just called the supermarket and it is $8.99 a pound.
Each apple costs 0.75