answersLogoWhite

0

Propane, AMERIGAS, zip code 92252 - Joshua Tree CA as of Jan 2, 2009 180.1 gallons: $767.80 home delivery pencils out to $4.209 per gallon

User Avatar

Wiki User

16y ago

What else can I help you with?

Related Questions

What is the current propane price per gallon in southern Illinois?

Just paid $1.59 for 200 gallon from Gateway FS in Red Bud, IL


What is the current price per gallon of propane northern California march 2012?

5 dollars but i recomend getting an oil car


What is the price per gallon for propane in Roanoke VA?

The price per gallon for propane in Roanoke, VA can vary depending on the provider, market conditions, and any additional fees. It is recommended to contact local propane suppliers in Roanoke for the most up-to-date pricing information.


What is the Price of propane in Jacksonville?

The price of propane (LPG) varies considerably through the year. In August of 2014, the price was about $3.40 per gallon.


What is the price per gallon of propane in Lebanon mo?

warsaw mo gas price


What is Propane price per gallon in Alaska?

I pay 3.79 a gallon with a contract. southcentral Alaska


Price in pocono mts propane gas?

2.00 per gallon


What is the price per gallon of propane in Door County Wisconsin?

Propane prices can vary depending on the supplier and current market conditions. To find the most current price per gallon of propane in Door County, Wisconsin, I recommend contacting local propane suppliers in the area for quotes.


Who can tell us current propane prices about in New York?

According to the New York Home Propane Price Monitoring Program, the current price of propane in New York is 295.9 cents per gallon. This was the current price as of May 15, 2012.


What is the current propane price per gallon from federated coop in MN?

$1.799


What is the current price per gallon of propane in Tennessee?

I just got charged 2.39 per gallon with a fixed price contract--Little Italy, AR


What is the current price of propane in Reno nv?

As of today it is 2.49 a gallon, however the price fluctuates like gasoline prices do.