depends on the size and make of the box
prices start at £200 - £52,000
Providing there are no complications it should cost less than $200.
Alot of money
nothing they cost you a lot of money to feed and keep
Horse lead ropes can cost between $5.99 to $75.99 Dollars. But can cost more if you want to spend the money.
sorry i have NO clue
To determine the cost of 342 boxes of tea, you need the price per box. For example, if each box costs $5, then 342 boxes would cost 342 x $5 = $1,710. Please provide the price per box for an accurate calculation.
If 6 boxes of cereal cost $10.00, then the cost per box is approximately $1.67 ($10.00 ÷ 6). Therefore, 9 boxes would cost around $15.00 (9 boxes × $1.67 per box).
Moving boxes and moving boxes packages can cost between $50- $125 for an average sized move. The cost of moving boxes varies depending on the number of rooms you are moving. Free boxes are available from a number of sources!
A horse cost anywhere from $10 to as much as $200 in that time period, depending on its bloodlines and what it was used for--cow horse, race horse, etc.
they cost 10 dollars
30 to 100 dollars
A=1.25