$0.43 for a gram of Stontium.
The name is "strontium sulfite" and the formula is SrSO3.
It decomposes.
There 38 protons in strontium. Strontium is No. 38 in the Periodic Table.. This indicates the number of protons and electrons in a neutral atom of strontium . Strontium is named after the Scottish village, Strontian, in the Highlands of Scotland, where it was first discovered.
The atomic mass of strontium is 87.62.
Strontium (Sr) is number 38
The cost per gram of strontium can vary depending on factors such as the supplier, quantity purchased, and purity of the substance. In general, the cost of strontium typically ranges from $2 to $5 per gram for research or industrial use.
how much does a gram of praphite cost?
In January 1990 it cost about $5/oz.
22 / 300 = 0.073333
The price is approx. 100 000 US $.
what is the cost of niobium per gram
$2.00 per one gram
10 points to a gram
cost= $60 per gram
To find the cost of 250g, you first need to determine the cost per gram by dividing the total cost by the total weight. In this case, the cost per gram is 1.28 / 1000g = 0.00128 per gram. Then, you multiply the cost per gram by the weight you are interested in, so 0.00128 x 250g = 0.32. Therefore, the cost of 250g would be 0.32.
Methamphetamine cost about $80-$120 per gram depending where you are in the country.
1 gram of mercury costs $20.