Costs like $15.00
I have been able to buy it for about $285 per ounce.
1.67 / 5 = 0.34 nswer: 0.34 monetary units
The cost of a 1.5 ounce bag of chips can vary depending on the brand and location. On average, you can expect to pay around $1-2 for a small bag of chips.
The cost to mail a 2 ounce package varies based on the shipping service chosen, such as USPS, FedEx, or UPS. Generally, the cost for standard USPS First-Class Mail for a 2 ounce package starts at around $3.80. It's best to check with the specific shipping provider for accurate pricing.
-- take the total cost for the whole bottle, box, bag, jug, or barrel -- divide it by the number of ounces in the container The number you have now is the cost per ounce. Note: The cost per ounce may be different if you buy a bigger or smaller bottle, box, bag, jug or barrel full. Stuff usually costs less per ounce when you buy it in bigger containers.
9002
A ounce of gold costs 500dollars
$11,000 per ounce
nearly 10 crores
Like $3.00 for a one ounce
1,200
15 billion dollars
£9000 in the ukA lotThe price of Hydro Power depends if your referring to the cost of it being built or the cost of running it. It also depends on the size of the Hydro plant. Construction of Hydro Plants are generally VERY expensive but once they have been built the are quite cheap to run.
about $500 an ounce
About $2
$5,000,000,000,000 per ounce
800