$500000
-- take the total cost for the whole bottle, box, bag, jug, or barrel -- divide it by the number of ounces in the container The number you have now is the cost per ounce. Note: The cost per ounce may be different if you buy a bigger or smaller bottle, box, bag, jug or barrel full. Stuff usually costs less per ounce when you buy it in bigger containers.
$1575 AUD per kg
I have been able to buy it for about $285 per ounce.
To calculate the cost of running a device that consumes 185 watts per day, you need to know the cost of electricity per kilowatt-hour. Assuming an average cost of $0.12 per kWh, running a 185-watt device for 24 hours a day would cost about $0.50 per day (185 watts / 1000 * 24 hours * $0.12).
60 british pounds for 1 metre
only about one cent per box of popcorn
The cost of a box of FreshLook ColorBlends with 6 lenses per box at the online retailer ClearlyContacts in Candada is very high. For a box of FreshLook ColorBlends with 6 lenses per box, one must pay $51.99.
If 6 boxes of cereal cost $10.00, then the cost per box is approximately $1.67 ($10.00 ÷ 6). Therefore, 9 boxes would cost around $15.00 (9 boxes × $1.67 per box).
A PO Box, in the city of Las Vegas, cost is dependent on the size of the box. Post office boxes range in price, beginning as low as $19 and is much as $49 per year.
To determine the cost of 342 boxes of tea, you need the price per box. For example, if each box costs $5, then 342 boxes would cost 342 x $5 = $1,710. Please provide the price per box for an accurate calculation.
"1 Day Acuvue contact lenses cost around $30 per box. Each box contains 30 lenses. Therefore, the total cost is around $60 per month (30 pairs) if you are paying out of pocket."
They normally cost about $10 for a box. Although it would maybe cost 50 cents for one orange. I hope my answer helped you people out there in the world.
You will need to know the square footage in the box and divide it by the cost of the box.
Somewhere around 10 dollars per month
how much does rutile cost per ton
The cost depends on how many boxes you want to put in the truck. Most places charge about $60.00 per box.
What is the cost of cake flour per kilogram if 12.5kg 119.00 cost flour cost