answersLogoWhite

0

As of this morning, 26 jun 2010 it was $1.49, $1.50

i live in Minot and called 2 places

User Avatar

Wiki User

15y ago

What else can I help you with?

Related Questions

Where can I get a good price on a propane heater online?

Amazon.com has a propane heater for a great price. That's where I got mine.


What is the price of propane in Missouri?

$ 2.50ish


What is the average price of propane in Vermont now?

On 1/3/11 The Energy Amin stated that the average price of Propane in Vermont was $3.366


What is the price per gallon for propane in Roanoke VA?

The price per gallon for propane in Roanoke, VA can vary depending on the provider, market conditions, and any additional fees. It is recommended to contact local propane suppliers in Roanoke for the most up-to-date pricing information.


Is the current price of propane in west Virginia?

I do not have real-time price information for propane in West Virginia. I recommend checking with local propane suppliers or using online resources to get the most up-to-date pricing.


What is the average price of propane in Orlando FL?

As of October 2021, the average price of propane in Orlando, FL is approximately $2.50 per gallon. However, prices can fluctuate based on factors such as supply and demand, weather conditions, and location of the supplier. It is recommended to check with local propane dealers for the most up-to-date pricing information.


What is the price per gallon of propane in Lebanon mo?

warsaw mo gas price


What is the price per gallon of propane in Door County Wisconsin?

Propane prices can vary depending on the supplier and current market conditions. To find the most current price per gallon of propane in Door County, Wisconsin, I recommend contacting local propane suppliers in the area for quotes.


What is the price of replacement grill propane tanks at Home Depot?

The price of replacement grill propane thanks at Home Depot varies. There are different sizes of replacement grill propane and most likely one will need to ask an employee for the pricing.


Who can tell us current propane prices about in New York?

According to the New York Home Propane Price Monitoring Program, the current price of propane in New York is 295.9 cents per gallon. This was the current price as of May 15, 2012.


What is the price of propane per gallon in Oklahoma City?

as of last week in June i was quoted a price of 2.99 gallon if purchased now or set up prepay contract...sounded as if it would go up ..paid 3.35 gallon march 2008 last winter that was a high can only imagine how high it may go if now purchased soon


What is the Price of propane in Jacksonville?

The price of propane (LPG) varies considerably through the year. In August of 2014, the price was about $3.40 per gallon.