$11,000 per ounce
I have been able to buy it for about $285 per ounce.
$5,000,000,000,000 per ounce
18$ per ounce.
it is 3$ per ounce
$20
15 cents
how much per ounce?
To find the cost per ounce, divide the cost by the number of ounces: 17.00/640 = .0265625 cents per ounce.
It depends on the brand, but as of now, somewhere between $1.50 to $1.70 per ounce.
== == $0.30-$0.40 per gram
5 cent per ounce