== == $0.30-$0.40 per gram
A ounce of gold costs 500dollars
$11,000 per ounce
Like $3.00 for a one ounce
1,200
about $500 an ounce
About $2
800
$5,000,000,000,000 per ounce
The first ounce will cost 88 cents. Each additional ounce will cost 17 cents. 6 pages of regular computer paper is about 1 ounce.
I have been able to buy it for about $285 per ounce.
it is 3$ per ounce
15 cents