You can get 2 for a dollar
well it depends on were you get it......mine cost 4.99 and it had bout 20-30 dippers in it so ya it waz a good deal.....
.49
It cost about 4.99
4.75
The national commercial price is 16.99 ,however it varies by areas
~$3.49 (one)
7 billion pounds.
McDonalds cost 1.99 it is the cheapest in the world in china.
20 cents per apple
5 cents
25 cents
$1.06 (tax already included)