$1.06 (tax already included)
yes
.49
It cost about 4.99
4.75
~$3.49 (one)
7 billion pounds.
McDonalds cost 1.99 it is the cheapest in the world in china.
5 cents
25 cents
You can get 2 for a dollar
25p
it depends on where you buy it and how big it is. if it's in a grocery store and an individual container, it will cost between 33cents and $1...