A one-ounce box of raisins has about 110 raisins and costs about 25 cents
The mass of a raisin is very small, typically around 1 gram or less.
Eggs are not sold by the box, but the dozen and in California I am paying 4.99 a dozen.
1 year auto auction pass at: http://www.seized-cars.net/
$12.50 if you live in Kansis, $700 if you live in NY. I bout 1 4 $45.00 in California
is cost $1
not much zippos cost about $1 or less
Just under 2 days. About 1 day and 22 1/2 hours.
IT"S NOT FOR SALE ID IT WAS IT WILL COST $1 as much as you cost
$1
If 6 oranges cost $5.34 how much will 1 cost
What did a 1 bedroom apt in long beach, california
The cost in California can be anywhere from $2.00 to $4.00 per Kilogram.