answersLogoWhite

0

If a picture costs 9 cents and you had 80 pictures all together it would be 720 cents. Thats $7.20.

User Avatar

Wiki User

13y ago

What else can I help you with?

Related Questions

How much will one and half dozen lemons cost if 3 sell for 10cents each?

1.5 dozen = 18. The unit cost is misspecified and therefore ambiguous. At ten cents each, that would be 180 cents At ten cents for three, it would be 60 cents.


How much does a safety pin cost?

about 5 cents each but the box would cost about $2.50.


If 1 cost 30 cents and 15 cost 60 cents why does 615 cost 90 cents?

You are buying house numbers. They cost 30 cents each.


If i bought a 24 pack of bottled water for 3.50 how much would each bottle cost?

Each bottle cost 14.6 cents


What is the cost of 6 cakes at 5 cents each?

30 cents is the answer


Lucy bought seven pens. Four of the pens cost a dollar each. Three of the pens cost 30 cents each. What was the average cost of each pen?

.70 cents


How much does each apple cost if 4 apples are 2.00?

the answer would be 50 cents per apple


What is the total price of one dozen apples that cost 25 cents each?

To find the total price of one dozen apples that cost 25 cents each, you would multiply the cost of one apple by the total number of apples in a dozen. In this case, 25 cents multiplied by 12 apples equals $3. Therefore, the total price of one dozen apples that cost 25 cents each is $3.


If a serving of macaroni equals .99 cents how much will it cost to serve 210 people?

If it cost 0.99 cents than it would cost like $2 but I doubt very much it cost 0.99 cents, it probably cost $0.99.


How much does a 10 oz envelope cost to mail in the US?

The first ounce is 44 cents. Each additional ounce would be 17 cents. That would total $1.97 in postage.


If candies cost 5 cents each how many can you buy with 80 cents?

16


How much postage for 1.75 oz letter?

Postage can come in many different colors, pictures and sizes. The postage on an 1.3 ounce letter would cost you about 61 cents to 74 cents depending on where you may live, and what their costs are.