Well, honey, if gas is around $2.50 per gallon and there are about 3.78 liters in a gallon, then 2 liters would cost you roughly $1.32. But let's be real, gas prices can fluctuate faster than my mood swings, so keep an eye on those pumps, darling.
If 312 litres of something cost 936.00 dollars, the unit price (cost of one) would be 3.00 dollars.
$2.40
it will cost 2$.
0.0024 dollars
It would cost 12 dollars
it would cost 97462341756 millions billions dollars
it would cost about 1 - 10 dollars
4 dollars
it would cost about 850 dollars and if you want an airsoft one that looks exactly like a real one it would cost about 50 dollars.
How. Much do it cost to send 900.00 dollars through western union
it would cost 15 billion dollars XD
This is easiest to see when you use a proportion. The thinking when using a proportion goes like: If 2 liters of soda costs .80 cents, then 5 liters costs x cents/dollars. The two parts would then be equal to each other. Mathematically you would use: (2 / .80) = (5 / x) x = 2 5 L of soda costs $2