how much the 1
gramm tungsten
cost= $60 per gram
The cost of bromine can vary depending on the supplier and current market conditions. It typically ranges from $0.20 to $0.50 per gram.
The cost of xenon gas is typically around $10-$20 per gram. However, the price can vary depending on the purity and quantity being purchased.
If you're referring to the total cost of 10,000 grams of a substance priced at $10 per gram, it would amount to $100,000.
The cost of xenon can vary depending on the supplier and market conditions. On average, xenon can cost around $5-$10 per gram.
price of tungsten
Try www.metalsplace.com/prices/tungsten , and www.itia.org.uk for industry information about the metal and it's chemical derivatives
About $30 per gram
Methamphetamine cost about $80-$120 per gram depending where you are in the country.
about 25 dollars per gram
about 10,000 pounds per gram
cost= $60 per gram
3-5$ per gram of 10k 6-8$ per gram of 14k
7.0 grams cost $300; divide 300 by 7 to find cost per gram: 300 ÷ 7 = $42.86 per gram.
== == $0.30-$0.40 per gram
$1 to $5 per gram
Around $60 per gram.