That depends on what it's made of and the quality of the crystal.
About 31 grand if its "da bomb bomb"
$27.84
1 pound = 20 cents
If you pay $1.20 for two pounds of candy, how much would you pay for half a pound?
99 secs
422.40
They would cost 5.95
How much does 1.67 lbs of Bologna cost at $1.49 per pound? Round to the nearest tenth. Please explain how you got the answer.
It would cost 4p + 3s units of currency where p is the cost of 1 pound of pebbles and s is the cost of 1 pound of black sand.
tin cost about $50.07 per pound
it would cost 13% more than last year!
The price depends on the brand and the store you are buying from. Go to your local grocery store to check the prices. :)