Niobium was discovered in the year 1801 by an English Scientist by the name Charles Hatchett. It costs about $25-30 per pound.
what is the cost of niobium per gram
About $30 per gram
Methamphetamine cost about $80-$120 per gram depending where you are in the country.
cost= $60 per gram
about 25 dollars per gram
about 10,000 pounds per gram
3-5$ per gram of 10k 6-8$ per gram of 14k
7.0 grams cost $300; divide 300 by 7 to find cost per gram: 300 ÷ 7 = $42.86 per gram.
== == $0.30-$0.40 per gram
$1 to $5 per gram
Ununtrium is not a commercial product.
Around $60 per gram.