well that doesnt really come 2 my mind because this awnser dosent make alot of sence..now doese it?now look @ me im the 1 askin u questions!srry?!?!
the cost was a bout $1.27
100.00 Swedish Franks.
umm i guess maybe about 2.49
its cost id 3 cr
Beef tips
To calculate the cost of ground beef per ounce, you first need to know how many ounces are in a pound, which is 16. Then, you divide the cost of one pound ($2.69) by 16 to find the cost per ounce. Therefore, the cost of ground beef per ounce would be $2.69 divided by 16, which equals approximately $0.1681 per ounce.
a dodge ball cost at least $5 to $10
3.99 a pound
it cost about 10 cents a pound
about five dollars
66 cents
5 cents