answersLogoWhite

0

it depends on were u get that pen

What else can I help you with?

Continue Learning about Economics
Related Questions

IF three pens cost 5.67 the cost of one pen is?

To find the cost of one pen, divide the total cost of three pens by three. So, the cost of one pen is (5.67 \div 3 = 1.89). Therefore, the cost of one pen is $1.89.


How much does one pen cost?

it depends on were u get that pen


If one gel pen cost's p how much will twelve cost answer?

12p


If one pen 4.50 and another pen costs 1.00 what number will the cost be equal?

$9.00 USD.


What is the approx cost of 32 GB pen drive?

<$10 but if you want a really fast one it will cost about $15.


How much does a Sheaffer pen cost?

depends on the pen and pen editions from $25 to $550


What is the production cost of a pen?

The cost of production for a pen varies. Pens that have more functionality typically cost more to produce than pens that are generic.


How much would a pen from paperchase cost?

A normal pen like a Bic would cost 50p A pen with a design on it or feather or even light - up pens cost 1.50 and over (Depending on the design)


How much did a fountain pen cost in 1890?

It cost about three pennies.


If the profit made by the pen for Rs 10 is as much as its cost what is the cost price of pen?

If the profit made by the pen for Rs 10 is equal to its cost, then the profit is equal to the cost. Let's denote the cost price of the pen as x. Therefore, the profit made would also be x. According to the given condition, x = 10. So, the cost price of the pen is Rs 10.


What does Cuánto cuesta el bolígrafo mean in english?

"How much does the pen cost?" Some places will use the short form, bolí, and many people use the word pluma for pen.


How much does ballpoint pen cost today?

The cost of a ballpoint pen can vary widely depending on the brand, quality, and quantity purchased. On average, a single ballpoint pen can range from $0.50 to $3.00. Bulk purchases or premium brands may cost more.