0
Anonymous
A fifty pound sack of rolled barley corn is about $15.00 a bag. Red flakey wheat bran, for a hot bran MASH is about the same price. Manufactured feeds run between $15.00 and $20.00 depending upon the brand, ingredients, etc.
Wiki User
.49
It cost about 4.99
4.75
~$3.49 (one)
7 billion pounds.
McDonalds cost 1.99 it is the cheapest in the world in china.
290 calories
5 cents
25 cents
You can get 2 for a dollar
25p
$1.06 (tax already included)